jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۱۱۵۴   ۲۸ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۲:۳۷

ملی پوشان شمشیربازی ایران در جام جهانی آلمان در اسلحه اپه نتایج قابل قبولی کسب نکردند و حذف شدند.

حذف شمشیربازی ایران از جام جهانی بدون کسب حتی یک امتیاز!


به گزارش ایسنا، رقابت های جهانی شمشیربازی "هایدن‌هایم آلمان" با حضور 261 ورزشکار از 45 کشور از سراسر جهان در اسلحه اپه آغاز شد که علی یعقوبیان ملی پوش ایران ابتدا موفق شد حریفانی ازهلند، فنلاند، انگلیس، چین وآلمان را شکست دهد و به مرحله حذفی راه یابد. او در مرحله 256 نفر با قرعه ی استراحت مواجه شد اما درمرحله بعدی برای ورود به جمع 96 نفر در مصاف با حریف لهستانی بازی را 15 بر 13 واگذار کرد و با اختصاص رتبه 97 جهان به خود از دور مسابقات کنار رفت.

محمد اسماعیلی دیگر شمشیرباز اعزامی به این مسابقات با پیروزی برابر شمشیربازان نروژ، ونزوئلا و بلا روس به مرحله حذفی راه یافت اما در مرحله ورود به 128 نفر برتر جهان با قبول شکست 15 بر 10 مقابل شمشیرباز روسی از دور رقابت ها کنار رفت.

طاهر عاشوری نیز هر چند برابر فنلاند به پیروزی رسید اما به دلیل شکست برابرآمریکا و آلمان نتوانست به مرحله حذفی راه یابد و از دور رقابت ها کنار رفت. با این نتایج ملی پوشان ایران در این رقابت ها هیچ امتیازی برای خود بدست نیاوردند.

رقابت های تیمی اسلحه اپه فردا برگزار خواهد شد.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر