jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۰۸۷۴   ۲۷ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۶:۱۴

علیرغم اصرارهای فدراسیون فوتبال داور بین‌المللی فوتبال ایران خواستار خروج نامش از فهرست داوران بین‌المللی شد.

ترکی نمی خواهد در فهرست بین المللی داوران باشد


محسن ترکی بعد از قضاوت دیدار راه آهن و استقلال با اعتراض‌های علی دایی و باشگاه استقلال روبرو شد و پس از آن تصمیم خود از کناره گیری از دنیای داوری را اعلام کرد هر چند به نظر می آید تصمیم این داور برای خداحافظی از مدت ها پیش برنامه ریزی شده بود.

مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ اعلام کرد که محسن ترکی گفته دیگر نمی‌خواهد در فوتبال ایران و خارج از کشور قضاوت کند.
حسین عسگری رئیس و یدالله سلیمانی دبیر دپارتمان داوری با محسن ترکی صحبت کردند و از او خواستند که از این تصمیم خود برگردد اما محسن ترکی در این مذاکرات گفته است که نامش را هم از فهرست داوران بین المللی خارج کنند.
دپارتمان داوری اما به این حرف توجهی نکرده است و در تلاش است که ترکی را به میادین بازگرداند زیرا معتقدند برای ساخته شدن داوری مثل ترکی سرمایه‌گذاری زیادی انجام شده است و ترکی یکی از سرمایه‌های داوری است.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها