jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۳۹۵۲۰   ۲۲ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۷:۲۰

با ارسال فیلم بازی استقلال _ راه آهن به کمیته داوران؛

استقلال به نحوه قضاوت ترکی اعتراض کرد

با وجود اینکه در پایان دیدار استقلال و راه آهن علی دایی شدیدا به نحوه داوری این مسابقه اعتراض کرد اما این استقلالی ها بودند که در اعتراض به نحوه قضاوت ترکی فیلم بازی را به کمیته داوران ارسال کردند.

استقلال به نحوه قضاوت ترکی اعتراض کرد


باشگاه استقلال با ارسال فیلم بازی این تیم مقابل راه‌آهن به قضاوت ترکی در برخی صحنه‌های این مسابقه اعتراض کرد.
دیدار تیم های راه آهن و استقلال در حالی با نتیجه یک بر صفر به سود آبی پوشان به پایان رسید که مسئولان استقلال با ارسال فیلم بازی به کمیته داوران در خصوص برخی صحنه های این مسابقه به این کمیته اعتراض کردند.

میرشاد ماجدی با تائید این خبر به خبرنگار فارس گفت: روز گذشته در خصوص خطایی که در محوطه جریمه روی ایمان موسوی رخ داد اعتراض کردیم چون واضح بود که در آن صحنه مدافع حریف مرتکب خطای پنالتی شد.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها