jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۵۳۹۰۹۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۵

رجبی فنی‌ترین تکواندوکار شد

البرز قهرمان تکواندو نوجوانان کشور

جام قهرمانی بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور به نوجوانان البرزی تعلق گرفت.

البرز قهرمان تکواندو نوجوانان کشورجام قهرمانی بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور به نوجوانان البرزی تعلق گرفت.

این دوره از مسابقات با حضور 270 تکواندو کار از 29 استان کشو به مدت دو روز در خانه تکواندو برگزار شد که در نهایت  با قهرمانی تیم البرز به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات 30 تیم از سراسر کشور حضور داشتند که در پایان رقابت ها نوجوانان البرز با کسب سه نشان طلا، یک نقره و یک برنز در مکان نخست قرار گرفت، مازندران با دو مدال طلا، یک نقره و سه برنز، زنجان با دو طلا و یک برنز و تهران با سه نقره و دو برنز عناوین دوم تا چهارم را بدست آوردند.

در بخش انفرادی نیز حسین حیدری از زنجان، هادی تیران ولی پور از البرز، منان بابایی از مازندران، کامران امانلو از زنجان، محمد عماد کریمی از قزوین، پوریا افشار از البرز، رامین حسینقلی زاده از البرز، دانیال صالحی مهر از مازندران، سعید رجبی از آذربایجان شرقی و آرش مختاری از فارس صاحب عنوان قهرمانی شدند.

همچنن کمیته برگزاری سعید رجبی از آذربایجان شرقی را به عنوان  فنی ترین بازیکن، غلامرضا عزیزی از تهران بهترین سرپرست، محمد رضا یاری از البرز بهترین مربی، هاشم آقایی از قم و رامین سوقیانی از گلستان بهترین داوران و تیم استان گلستان به عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات معرفی کرد.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر