Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
جامعه عمومی کد خبر: ۵۳۷۵۷۵ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۸:۱۴

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه یگان ویژه عنصر اقتدار نظام است، گفت:«پلیس افتخاری» در کنار یگان ویژه جهت انجام ماموریت های نوروزی و انتخابات سال آینده برای نخستین بار وارد عمل می شود.

راه اندازی پلیس افتخاری در انتخابات 92

به گزارش روز یکشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سردار اسماعیل احمدی مقدم در بازدید از یگان های ویژه پاسداران ناجا در جمع کارکنان این یگان، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، گرامیداشت یاد و خاطر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای انقلاب به شعار امام خمینی (ره) در زمان انقلاب که همانا «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» بود اشاره کرد و گفت: استقلال به معنای شرایطی است که سرنوشت یک کشور توسط خود ملت تعیین شود.

وی با اشاره به ایام پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اذعان داشت: امروز ایران با مقاومت در حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در حال مقابله با ابرقدرت ها و دشمنان قسم خورده ای است که از گذشته تا کنون در حال مبارزه با کشور ما بوده و هستند و ما برای رسیدن به استقلال امروز خود، بهای آن را پرداخت کرده ایم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران الگوی بسیاری از کشورهای جهان شده است.

سردار احمدی مقدم در بخش دیگری از سخنان خود یگان ویژه را بر خلاف یگان هایی که پیش از پیروزی انقلاب فعال بودند، یگانی در کنار مردم برای حفظ نظم، امنیت، آرامش و مبارزه با مخلان نظم دانست و خاطر نشان کرد : یگان ویژه یگانی آماده برای حمایت از مردم است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به فتنه سال 88، تصریح کرد: برنامه جدید دشمن برای انتخابات سال آینده افزایش فشارهای اقتصادی است تا از این طریق اوضاع داخلی کشور را متشنج نماید.

وی یگان ویژه را از عناصر اصلی اقتدار نظام برای روزهای نیاز دانست و افزود: ولایتمداری و حمایت همه جانبه ملت از عوامل دیگری است که امروز باعث تقویت ارکان نظام و ناکامی معاندین شده است.

فرمانده نیروی انتظامی از یگان ویژه پاسداران به عنوان نیرویی پا به کار، زبده و حرفه ای یاد کرد که در سال های اخیر در ابعاد کمی و کیفی و به لحاظ سطح دانش، تجهیزات و امکانات نیز در حال رشد و ترقی است و افزود: یگان ویژه یگانی مجاهد و انقلابی در راه خدا و نه یگانی خشن برای برخورد با مردم است.

سردار احمدی مقدم با بیان اینکه باید حرفه ای گری در یگان ویژه پاسداران بیش از پیش تقویت شود، از راه اندازی «پلیس افتخاری» و تشکیل واحدهای مردمی در کنار یگان ویژه جهت انجام ماموریت ها برای نخستین بار خبر داد.

وی از سازماندهی نیروهای آموزشی، ستادی و مردمی به فرماندهی و نظارت یگان ویژه جهت انجام ماموریت های پیش رو اعم از ماموریت نوروزی و انتخابات سال آینده خبر داد و عنوان داشت: در تلاش هستیم در انجام ماموریت ها به گونه ای وارد عمل شویم که بدون حداقل آسیب ها و خسارات، حداکثر موفقیت را بدست آوریم.

سردار احمدی مقدم هوشیاری، ابزار، امکانات و دقت را لازمه موفقیت در ماموریت ها دانست و اظهارداشت: نیروی انتظامی در تلاش است تا با بکار گیری تمامی امکانات برای تقویت وضعیت نیروی انتظامی در ارائه خدمات در سطح بسیار عالی قرار بگیرد.

وی از راه اندازی «قرار گاه ظفر» به فرماندهی سردار حسن کرمی فرمانده یگان های ویژه پاسداران ناجا نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: امسال برای نخستین بار با هدایت و انجام آموزش های تخصصی از سوی یگان ویژه، از تمامی ظرفیت های آموزشی و ستادی جهت ماموریت های پیش رو نهایت استفاده را می کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از دلاور مردان یگان های ویژه پاسداران ناجا که در فتنه سال 88 لبه جلویی مبارزه بودند، اظهار داشت: امید است هر روز شاهد درخشش بیشتر این نیرو در ماموریت های محوله  باشند.
 

برچسب ها: فتنه
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر