Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۳۴۵۳۱ ۱۴ آذر ۱۳۹۱  |  ۱۴:۲۹

یک کمک‌داور هلندی به دست سه فوتبالیست آماتور کشته شد.

قتل کمک داور به دست سه فوتبالیست نوجوان!باشگاه بویتن بویز هلند روز دوشنبه اعلام کرد، این کمک داور به دنبال حمله و کتک‌کاری با سه فوتبالیست آماتور کشته شده است. بازیکنان باشگاه "نیواسلوتن" آمستردام 15 یا 16 ساله بوده و در پایان بازی عصر یکشنبه به این کمک داور حمله‌ور شده و به دنبال درگیری با او وی را به قتل رسانده‌اند. دلیل این درگیری مخالفت بازیکنان یاد شده با تصمیم کمک‌داور بوده است.
 
در پایگاه اینترنتی باشگاه بویتن بویز آمده است: "این داور ساعت 17:30 امروز در بیمارستان درگذشت. باشگاه برای خانواده مقتول، شکیبایی آرزو دارد."
 
این سه بازیکن از باشگاه خود اخراج شده‌اند. تیم نیواسلوتن هم به طور موقت از رقابت‌های لیگ کنار گذاشته شده است. بر اساس گزارش رسانه‌های هلند، فرزند این کمک‌داور در درون زمین حضور داشته است. ادیت شیپرز، وزیر ورزش هلند حادثه پیش آمده را وحشتناک خواند و گفت: وحشتناک است که چنین چیزی در یکی از میدان‌های ورزشی هلند رخ می‌دهد. این رخداد دیگر هیچ ربطی به ورزش نداشته و پذیرفتنی نیست.
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر