jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۰۵۷۷۱   ۱۱ مهر ۱۳۹۱  |  ۲۲:۱۹

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان برای ترویج ازدواج آسان و کاهش سن ازدواج خبر داد.

مسعود امینی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: اصلاح قانون صندوق اندوخته ازدواج جوانان به عنوان یکی از بندهای آیین‌نامه قانون تسهیل ازدواج جوانان در حال پیگیری است و در این صندوق می‌باید وام مسکن و وام ازدواج جوانان پیش‌بینی شود.

وی با اشاره به این‌که دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان با دفتر حقوقی نهاد ریاست جمهوری در حال همکاری برای رفع مشکلات و ابهامات قانون تسهیل ازدواج جوانان هستند، بیان کرد: باید یک‌سری از مسائل صندوق مهر امام رضا(ع) با صندوق اندوخته ازدواج جوانان ادغام شود، یا وظایف صندوق اندوخته به صندوق مهر امام رضا(ع) واگذار شود.

امینی افزود: با توجه به فعالیت صندوق مهر امام رضا(ع)، وجود صندوق اندوخته ضرورتی ندارد، فقط وظایف و آیین‌نامه آن باید به صندوق مهر امام رضا(ع) اضافه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر