jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۴۹۹۸۷   ۲۲ مهر ۱۳۸۳  |  ۰۰:۴۹

جام جم آنلاین: به گفته مقامات سازمان ملل متحد و منابع بیمارستانی فلسطینی روز سه شنبه 12 اکتبر یک دختر بچه دانش آموز 10 ساله فلسطینی هنگامی که در مقابل یک مدرسه که توسط سازمان ملل متحد در اردوگاه پناهندگان خان یونس در جنوب نوار غزه اداره می شود ، ایستاده بود هدف شلیک مستقیم و عمدی نظامیان اسرائیلی قرار گرفت و به شدت مجروح شده است.


به گزارش رادیو بین المللی فرانسه ، مقامات بیمارستانی فلسطینی گفتند غدیر مخیمر دختربچه دانش آموز 10 ساله فلسطینی هنگامی که مقابل مدرسه سازمان ملل متحد در اردوگاه پناهندگان خان یونس ایستاده بود هدف شلیک مستقیم و عمدی نظامیان اسرائیلی قرار گرفت و گلوله ای به نزدیکی قلبش اصابت کرده و به شدت مجروح شده است.

girl1

پزشکان با انجام چند عمل جراحی تلاش می کنند تا جان این دختربچه بیگناه را از مرگ نجات دهند.
شلیک عمدی و مستقیم نظامیان اسرائیلی به سوی کودکان فلسطینی به امری روزمره تبدیل شده و علی رغم اعتراض های شدید مقامات سازمان ملل متحد در فلسطین و مجامع جهانی این اقدام وحشیانه و غیربشری از سوی نظامیان اسرائیلی ادامه دارد.

تعداد شهدای انتفاضه فلسطین به 3443 نفر رسید
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر