jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۴۹۹۸۶   ۲۲ مهر ۱۳۸۳  |  ۰۰:۴۴

جام جم آنلاین : گروه افراطی انصارالسنه روز سه شنبه 12 اکتبر صحنه های سر بریدن یک گروگان عراقی شیعه را روی یک سایت اینترنتی پخش کرد.


این گروه روز دوشنبه 11 اکتبر نیز تصاویر سر بریدن یک کرد عراقی و یک تبعه ترکیه را روی یک سایت اینترنتی پخش کرده بود.

ansar1

به گزارش شبکه تلویزیونی کانال 2 فرانسه ، گروه افراطی انصارالسنه که تاکنون چندین عراقی ، پاکستانی و نپالی را به وحشیانه ترین شیوه به قتل رسانده و تصاویر ویدئویی این قتل ها را روی اینترنت پخش کرده روز سه شنبه تصاویر سر بریدن یک گروگان عراقی شیعه به نام السعید علاالملکی را به اتهام کار کردن برای امریکایی ها روی یک سایت اینترنتی پخش کرد.

ansar2

در این تصاویر ، گروگان با چهره ای شکنجه دیده دو زانو در مقابل 2 مرد نقابدار مسلح بر زمین نشسته است.
مهاجمان انصارالسنه با خواندن بیانیه ای او را متهم می کنند که برای امریکایی ها کار می کرده است آنگاه تصویر مرد مشاهده می شود که صورتش با ملحفه سفید پوشانده شده است و یکی از ربایندگان سر او را می برد و سپس ملحفه برداشته شده و سر بریده مشاهده می گردد.
روز دوشنبه ، گروه انصارالسنه تصاویر سر بریدن یک پیمانکار ترک به نام ماهر کمال که در روز 8 اکتبر در بزرگراه موصل و بغداد ربوده شده بود و یک مترجم کرد عراقی توسط اعضای این گروه را روی یک سایت اینترنتی پخش کرده بود.

جسد کنت بیگلی در جنوب بغداد رها شده است
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر