jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۸۴۴۱   ۳۰ بهمن ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

جانشین فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از هلاکت 3 نفر از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر در شرق کشور خبر داد و گفت: از این قاچاقچیان 750 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

به گزارش «جام‌جم‏»، امیر احمد گراوند در جمع خبرنگاران افزود: ماموران مرزبانی در مرزهای شرقی در 10 عملیات با قاچاقچیان مسلح که قصد ورود به کشور را داشتند درگیر شده و از آنها 750 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کردند. وی افزود: در این درگیری‌ها 3 نفر از اشرار به هلاکت رسیدند، 2 نفر از آنها مجروح و 2 نفر دیگر نیز دستگیر شدند. تعدادی از قاچاقچیان هم به کشور‌های افغانستان و پاکستان متواری شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر