سرلشکر فیروزآبادی:

نیروهای مسلح در برابر هرگونه تهدید بیگانگان ایستاده‌ است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی تاکید کرد؛ امروز نیروهای مسلح مقتدر و عزتمند ایران اسلامی در کنار ملت قهرمان خود تحت رهبری فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای در برابر هر گونه تهدید و تجاوز بیگانگان ایستاده‌اند.
کد خبر: ۴۵۲۵۶۱

به گزارش ستاد کل نیروهای مسلح سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت سی و یکمین سالگرد شهادت امیر سرلشکر خلبان احمد کشوری پیامی صادر کرد.

در بخشی از این پیام با ذکر این مطلب که در صحنه پر برکت شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نام احمد کشوری از تلالو خاصی برخوردار است، آمده است: این خلبان شهید همراه دیگر خلبانان شجاع هوانیروز در صحنه‌های جنگ حضوری انقلابی داشت.  این شهید یکی از ستاره‌های نورانی در میان هزاران حماسه آفرین و یادگاران ارزشمند دوران دفاع مقدس در ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.

سرلشکر فیروز آبادی نوشته است:شهید کشوری از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی در غائله کردستان تا شروع جنگ تحمیلی با کیاست، لیاقت و شجاعت وصف ناپذیر پا در رکاب رهبر و مقتدای خود حضرت امام خمینی(ره) بود.
 
در ادامه می‌خوانید؛: همرزمان و شاگردان احمد کشوری پس از شهادت استاد خود در طول هشت سال دفاع مقدس توانستند با انجام چندین هزار ساعت پرواز عملیاتی و شرکت در تمام عملیات‌های انجام شده توسط ارتش و سپاه با تقدیم صدها شهید، جانباز و آزاده برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران ثبت کنند.

در بخش دیگری از این پیام تاکید شده است: دشمن می‌خواهد یاد شهیدان فراموش شود و خاطره این مجاهدت‌ها و بزرگ مردی‌ها در حافظه این ملت نباشد و ما باید درست نقطه مقابل حرکت کنیم و یاد شهیدان را برجسته و زنده کنیم.

فیروزآبادی در پایان این پیام تاکید کرده است؛ امروز نیروهای مسلح مقتدر و عزتمند ایران اسلامی در کنار ملت قهرمان خود تحت رهبری فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای در برابر هر گونه تهدید و تجاوز بیگانگان ایستاده‌اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها