jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۲۲۵۱   ۲۵ دی ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۷

امشب و در حساس‌ترین شهرآورد فوتبال ایتالیا، 2 تیم میلان و اینتر در ورزشگاه سن‌سیرو به مصاف هم می‌روند. این دویست و پنجمین رویارویی 2 تیم مطرح فوتبال ایتالیا و شهر میلان است.

در 204 شهرآورد قبلی شهر میلان سهم میلانی‌ها 72 پیروزی بوده، حال آن که اینتری‌ها 71 بار برده‌اند و 61 بار هم کار دو تیم به تساوی کشیده شده است. جالب اینجاست که هر کدام از این تیم‌ها تا به حال 279 گل وارد دروازه یکدیگر کرده‌اند تا همه چیز حکایت از رقابت نزدیک دو تیم در طول تاریخ دو باشگاه داشته باشد.میلان و اینتر در حالی امشب به مصاف هم می‌روند که قرمز و مشکی‌پوشان با 37 امتیاز از 17 بازی و تفاضل گل بهتر نسبت به یوونتوس، صدرنشین جدول سری A ایتالیا هستند و پیروزی در شهرآورد میلان از این حیث برای شاگردان آلگری پراهمیت‌تر جلوه می‌کند. از سوی دیگر اینتر برای این‌ که در کورس قهرمانی بماند چاره‌ای جز پیروزی در این دیدار ندارد. آبی مشکی‌پوشان که در بازی امشب مهمان هستند هم‌اکنون با 29 امتیاز در رده پنجم جدول جای دارند و برای کاستن از این فاصله 8 امتیازی با صدر جدول، باید برنده از میدان خارج شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر