jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۱۳۸۰   ۲۰ دی ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۴

معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران اعلام کرد: معلولان جسمی و حرکتی ماهانه 60 تا 300 هزار تومان کمک هزینه ایاب و ذهاب دریافت می‌کنند.

محسن رحیمی به مهر گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ انجام شده از ابتدای مهر امسال برای ایاب و ذهاب معلولان کارت شارژی تهیه شده که در دهم هر ماه شارژ می‌شود.

به گفته وی، با توجه به شدت معلولیت و نوع استفاده فرد معلول اعتبار کارت ایاب و ذهاب شارژ می‌شود که این برای معلولان مختلف متفاوت است.معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران تاکید کرد:‌ معلولان معمولا برای درمان، دانشگاه یا اشتغال از وسیله ایاب و ذهاب استفاده می‌کنند و بر همین اساس افرادی هستند که یک بار یا 3 و 5 بار در هفته از ایاب و ذهاب استفاده می‌کنند که براساس آن برای هر بار رفت و آمد 15 هزار تومان به آنها پرداخت می‌شود که این میزان حداقل 60 هزار تومان در ماه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر