jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۴۵۰۸۸۹   ۲۰ دی ۱۳۹۰  |  ۱۳:۲۹

برای انتخابات مجلس نهم

احراز صلاحیت 747نفر در استان تهران

رئیس ستاد انتخابات استان تهران از تائید صلاحیت 747 نفر داوطلب این استان که کاندیدای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شده بودند، خبر داد.

صفرعلی براتلو رئیس ستاد انتخابات استان تهران در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به ثبت نام 1066 نفر داوطلب استان تهران برای انتخابات مجلس نهم اظهار داشت:از جمع داوطلبان نمایندگی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی 747 نفر در استان تهران تایید صلاحیت شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان افزود: 319 نفر از مجموع 1066 نفر داوطلب کاندیداتوری انتخابات مجلس نهم در استان تهران یا انصراف داده و یا عدم احراز و یا رد صلاحیت شده‌اند.

بر اساس این گزارش، بیش از 70 درصد داوطلبین تهرانی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس نهم تائید صلاحیت شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران پیش از این نیز گفته بود که همه اقلیت‌های دینی که داوطلب انتخابات مجلس نهم در استان تهران شده‌اند تائید صلاحیت شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

قطعا هدف راهبردی آمریکا، مهار قدرت جمهوری اسلامی و مولفه‌های قدرت هسته‌ای، موشکی و... از طریق وارد آوردن فشار و انجام مذاکره است. این کشور برای دستیابی به هدف خود به سکوی پرتاب اولیه یعنی برجام نیاز دارد که براساس آن بتواند پله‌های بعدی را طی کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر