jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۰۱۶۷   ۱۴ دی ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۸

کشاورز از تهران: مسوولان نیروی انتظامی با توجه به تعداد زیاد سرقت‌ها و درگیری‌ها در محله آزاد شهر منطقه 22، لطفا نظارت و رسیدگی بیشتری بر این محل داشته باشند.

جمعی از شهروندان: از بازنشستگان شرکت فولاد هستیم که مدت 2 ماه است حقوقی دریافت نکرده‌ایم تکلیف ما با این هزینه زندگی چیست؟

صابری از کرج: از اعضای تعاونی مسکن مهر ماهدشت کرج هستیم که از سال 86 تاکنون تمام ودیعه‌های درخواستی تعاونی را به آنها پرداخت کرده‌ایم، ولی تاکنون واحدهای مسکونی را به ما تحویل نداده‌اند و کسی نیز در این زمینه جوابگو نیست.

یک شهروند از تهران: به علت کهولت سن و به عنوان یک بازنشسته که رفت و آمد به سازمان بازنشستگی برای من سخت است، حدود 17 روز است که با این سازمان تماس می‌گیرم ولی کسی جوابگوی تلفن نیست. چرا؟

آقا گل از تهران: با وجود افزایش سه‌برابری عوارض آزادراه تهران ـ قم ولی جاده‌ای بسیار ناصاف و ناهموار دارد. از مسوولان می‌خواهیم پول این عوارض را خرج بهسازی این آزادراه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر