jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۵۸۰۲   ۲۲ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۵

در آخرین جلسه شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر اضافه شدن بخش پژوهش به جشنواره شعر فجر تصویب و مقرر شد در این بخش به آثار پژوهشی 5 سال اخیر پرداخته شود.

‌پرویز بیگی حبیب‌آبادی دبیر جشنواره با اعلام این خبر گفت: علاوه بر موضوعات سال‌های پیش، بخش جدیدی با عنوان «پژوهش در حوزه شعر» به تصویب شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر رسید که در این بخش پژوهش‌های ارائه شده در بازه زمانی اول فروردین 1385 تا پایان اسفند ماه 1389 مورد بررسی و داوری قرار می‌گیرند.

وی درباره احتمال تمدید مهلت ارسال آثار در این جشنواره گفت: براساس فراخوان این جشنواره، شاعران تا پایان آذرماه مهلت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره شعر فجر ارسال کنند.

به گفته وی تاکنون تصمیمی مبنی بر تمدید این زمان گرفته نشده است اما چنانچه این زمان تمدید شود اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر