jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۵۷۷۹   ۲۲ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

مرد روانپزشک برای این که بتواند در زمینه برج‌سازی در دبی فعالیت کند، از زنان و مردان پزشک کلاهبرداری می‌کرد. به گزارش «جام‌جم»، رسیدگی به این پرونده اوایل آبان امسال با شکایت یک خانم دکتر داروساز از یک روانپزشک در دستور کار ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

شاکی به پلیس گفت: یک روانپزشک به نام ناصر که چند سالی است او را می‌شناسم، ادعا کرد همراه اقوامشان در زمینه برج‌سازی در دبی فعالیت دارد.

شاکی اضافه کرد: مرد روانپزشک از من خواست در برج جدیدی که یکی از اقوامش می‌سازد، سرمایه‌گذاری کنم. پیشنهادش را پذیرفتم و 450 میلیون تومان به او پول پرداخت کردم. اما پس از آن دیگر از او خبری نشد.

پزشکان در دام مرد کلاهبردار

در پی این شکایت، تحقیقات آغاز شد تا این که یک زن و مرد پزشک نیز با حضور در پلیس آگاهی با طرح شکایاتی، عنوان کردند در دام یک روانپزشک گرفتار شده و میلیون‌ها تومان پول خود را از دست داده‌اند.

ماموران پاتوق‌های احتمالی متهم را زیرنظر گرفتند تا این که چند روز پیش آپارتمان محل سکونت وی را حوالی پل رومی شناسایی و وی را دستگیر کردند.

اعتراف روانپزشک شیاد

متهم با انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی در بازجویی گفت: یکی اقوامم که در دبی در زمینه برج‌سازی فعالیت دارد، از من خواست در پروژه او سرمایه‌گذاری کنم. چون پولی نداشتم، همکارانم را به بهانه سرمایه‌گذاری در برج‌سازی فریب دادم و از آنها کلاهبرداری کردم.

متهم اضافه کرد: می‌خواستم با این پول‌ها از کشور خارج شوم و در دبی سرمایه‌گذاری کنم.

سرهنگ استقامتی، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران در این باره گفت: با اعتراف متهم به کلاهبرداری از 3 پزشک، وی با قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه 5 دادسرای ناحیه 6 تهران در زندان به سر می‌برد.

افرادی که در دام متهم گرفتار شده‌اند، می‌توانند برای شکایت از او به پلیس آگاهی یا دادسرا مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر