jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۵۳۸۷   ۲۰ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۳

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 100 میلیارد تومان از معوقات جوایز صادراتی به حساب سازمان توسعه تجارت واریز شد. مهدی غضنفری در گفت‌وگو با فارس، در خصوص تعیین تکلیف جوایز صادراتی و وعده‌های مکرری که به سرانجام نمی‌رسد، اظهار کرد: 100 میلیارد تومان از جوایز صادراتی به حساب سازمان توسعه تجارت واریز شده است و پرداخت آن به صادرکنندگان از امروز آغاز می‌شود.

وی پیش از این در روز ملی صادرات اعلام کرده بود: 200 میلیارد تومان از معوقات 400 میلیارد تومانی جوایز صادراتی از فردای روی ملی صادرات (29 مهر) پرداخت می‌شود؛ اما این اتفاق نیفتاد تا پرداخت این جوایز با تاخیر زمانی همراه باشد. اکنون نیز که وزارت صنعت، معدن و تجارت از آغاز پرداخت این جوایز خبر می‌دهد، رقم آن را از نصف معوقات به یک چهارم آن کاهش داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر