jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۴۰۶۲   ۱۲ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۲

عبدالرضا اکبری با اشاره به ایفای نقش در سری سوم «عملیات 125» گفت: در سری جدید این مجموعه وارد حادثه و انفجار می‌شویم؛ ساخت این سریال تجربه بزرگی در تلویزیون خواهد بود. این بازیگر درباره سری جدید این مجموعه گفت: حوادثی که دنبال می‌کنیم بر اساس رویدادهای واقعی است و اتفاقاتی که در تهران به وقوع می‌پیوندد.

اکبری همچنین درباره گروه بدلکاری در این مجموعه اظهار کرد: گروه بدلکار ما در سری اول «عملیات 125» پیمان ابدی بود. بدلکاری سری سوم را علیرضا فتحی و گروهشان بر عهده دارند.

وی افزود: نقش من در این سری فرمانده بازنشسته‌ای است که پس از بازنشستگی دوباره به عنوان بازرس روی کار می‌آید؛ اما عملیات را در این سری بیشتر جوان‌ها انجام می‌دهند.سری سوم «عملیات 125» به تهیه‌کنندگی داوود هاشمی و کارگردانی مسعود آب‌پرور تهیه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر