jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۱۰۳۳   ۲۶ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۲۳:۱۵

فدراسیون بسکتبال ایران قصد دارد برای ارتقای سطح علمی مربیان ، آنها را به کلاسهای خارج از کشور اعزام کند.


محمود مشحون ، رئیس فدراسیون بسکتبال با اعلام این مطلب گفت : واقعیت این است که تحت شرایط فعلی قادر نیستیم از مربیان داخلی در راس تیم ملی استفاده کنیم و مجبوریم برای ارتقای سطح بسکتبال ، مربیان خارجی را به کار گیریم که این کار برای فدراسیون هزینه سنگینی در بر دارد. رئیس فدارسیون بسکتبال با تشویق مربیان به مطالعات بیشتر در زمینه بسکتبال ، خاطرنشان کرد: فدراسیون بسکتبال ارتباطاتی با کشورهای معتبر دنیا دارد و در تلاش است تا تعدادی از مربیان را به کلاسهای خارج از کشور اعزام کند که این کار بدون هماهنگی مربیان و علاقه مندی آنها صورت نخواهد گرفت.

گل گهر ؛ یک هفته دیگر می آید

وحید ایران نژاد ، مدیر باشگاه گل گهر سیرجان گفت که تکلیف تیم بسکتبال این باشگاه تا پایان هفته مشخص می شود. ایران نژاد در گفتگویی تلفنی به روزنامه جام جم گفت : در حال حاضر با 3 مربی در حال مذاکره هستیم ؛ سیدزاده از شیراز که البته با ایشان به توافق نرسیدیم ، محمد کسایی پور که هنوز در حال مذاکره با او هستیم و سعید بلبل آبادی. وی اضافه کرد: کسایی پور طرح پیشنهادی اش را هم ارائه کرده و برنامه مدونی برای باشگاه نوشته است که امروز در جلسه هیات امنا مطرح می کنیم و اگر به تصویب رسید ، با ایشان قرارداد می بندیم .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر