Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۶۳۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

صبح دیروز با اقدام بموقع ماموران انتظامی شهرستان دلگان 4 سارق مسلح هنگام سرقت از یک طلافروشی به هلاکت رسیدند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار نکویی، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: صبح دیروز چند سارق مسلح با خودروی پژو و موتورسیکلت به صورت مسلحانه قصد سرقت از یک طلافروشی در شهر دلگان را داشتند که با تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و حضور بموقع ماموران در محل حادثه، سارقان و اشرار مسلح هنگام سرقت از طلافروشی غافلگیر شده و در محاصره ماموران نیروی انتظامی قرار گرفتند. فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: سارقان برای ایجاد رعب و وحشت و فرار از محل تیراندازی کردند که همزمان فرمانده انتظامی شهرستان بلافاصله به محل اعزام و با هدایت نیروهای عمل‌کننده با سارقان درگیر شدند.

نکویی تصریح کرد: در این درگیری یک نفر از سارقان به هلاکت رسید اما 3 نفر دیگر از آنان متواری شدند و تحت تعقیب ماموران انتظامی و بسیجیان قرار گرفتند تا این که در این تعقیب و گریز هر 3 سارق به هلاکت رسیدند و از آنان 3 قبضه سلاح کلاشینکف و یک قبضه کلت کمری و یک دستگاه خودروی پژو همراه یک دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: در این درگیری فرمانده شجاع شهرستان دلگان سرهنگ علیرضا همایی فصیح و 2 نفر از بسیجیان مجروح شده و به دلیل شدت جراحات در بیمارستان به درجه رفیع شهادت نایل آمدند. فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در این درگیری مسلحانه یک نفر از بسیجیان و 2 نفر از شهروندان نیز مجروح شدند که حال آنان رضایت‌بخش است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر