jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۶۳۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

صبح دیروز با اقدام بموقع ماموران انتظامی شهرستان دلگان 4 سارق مسلح هنگام سرقت از یک طلافروشی به هلاکت رسیدند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار نکویی، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: صبح دیروز چند سارق مسلح با خودروی پژو و موتورسیکلت به صورت مسلحانه قصد سرقت از یک طلافروشی در شهر دلگان را داشتند که با تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و حضور بموقع ماموران در محل حادثه، سارقان و اشرار مسلح هنگام سرقت از طلافروشی غافلگیر شده و در محاصره ماموران نیروی انتظامی قرار گرفتند. فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: سارقان برای ایجاد رعب و وحشت و فرار از محل تیراندازی کردند که همزمان فرمانده انتظامی شهرستان بلافاصله به محل اعزام و با هدایت نیروهای عمل‌کننده با سارقان درگیر شدند.

نکویی تصریح کرد: در این درگیری یک نفر از سارقان به هلاکت رسید اما 3 نفر دیگر از آنان متواری شدند و تحت تعقیب ماموران انتظامی و بسیجیان قرار گرفتند تا این که در این تعقیب و گریز هر 3 سارق به هلاکت رسیدند و از آنان 3 قبضه سلاح کلاشینکف و یک قبضه کلت کمری و یک دستگاه خودروی پژو همراه یک دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: در این درگیری فرمانده شجاع شهرستان دلگان سرهنگ علیرضا همایی فصیح و 2 نفر از بسیجیان مجروح شده و به دلیل شدت جراحات در بیمارستان به درجه رفیع شهادت نایل آمدند. فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در این درگیری مسلحانه یک نفر از بسیجیان و 2 نفر از شهروندان نیز مجروح شدند که حال آنان رضایت‌بخش است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر