jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۰۹۴۵۷ ۲۵ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۶:۰۸

حسین رضازاده ابراز امیدواری کرد وزنه برداران ایران در رقابت های المپیک 2012 لندن دو مدال طلا کسب کنند.

به گزارش مهر، اردوی تیم ملی وزنه برداری در کرمانشاه در حال برگزاری است و ملی پوشان آخر هفته به تهران بازخواهند گشت.

حسین رضازاده رئیس فدراسیون وزنه برداری ایران در خصوص این اردو گفت: ملی پوشان به تهران بازمی گردند تا تمرینات را در پایتخت دنبال کنند. تیم جوانان نیز خود را برای حضور در مسابقات جهانی که پنجم تیرماه در مالزی برگزار خواهد شد آماده می کند.

وی در خصوص اعلام اسامی تیم جوانان گفت: رکوردگیری ملی پوشان جوان روز چهارشنبه در پایان اردوی آمادگی این تیم در کرمانشاه برگزار می شود. نفرات برتر به مسابقات جهانی اعزام می شوند.

رضازاده در پاسخ به این سوال که در رقابت های المپیک لندن چه عنوان هایی را برای وزنه برداری کشورمان پیش بینی می کند، اظهار داشت: از همین اکنون 2 مدال المپیک لندن را برای خود کنار گذاشته ایم. علاوه بر اهدای این دو مدال به جامعه ورزش، حتی کسب مدال های بیشتری را هم در دستور کار داریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر