jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۹۱۷۹ ۲۴ فروردين ۱۳۸۳  |  ۲۲:۴۴

دستگیر شدند 8شرور مردم آزار که برای مردم ایجاد مزاحمت می کردند ، پس از حمله به اعضای یک خانواده و ضرب و جرح آنان ، از سوی یگان ضربت پلیس آگاهی دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما، مردی که به اتفاق همسرش برای خرید به فروشگاهی در اطراف فلکه صادقیه رفته بود، مشاهده کرد، جوان تنومندی برای همسر وی ایجاد مزاحمت می کند. با اعتراض همسر این زن ، جوان تنومند به سوی این زوج حمله کرد و آنها را مورد ضرب و جرح قرار داد و دقایقی بعد وقتی فرزندان این زوج از والدین خود حمایت کردند، آنها نیز از سوی 7نفر از دوستان جوان تنومند که از افراد شرور بودند، مورد حمله قرار گرفتند و بشدت مضروب شدند و موتورسیکلت یکی از مجروحان توسط افراد شرور به سرقت رفت . با انتقال مجروحان به بیمارستان ، آنها با حضور در دادسرا شکایتی را در این زمینه ارائه و با توجه به سرقت موتورسیکلت ، موضوع برای پیگیری و تحقیق به پلیس آگاهی ارجاع شد. این گزارش حاکی است ، با بررسی و تحقیق مقدماتی از سوی ماموران معلوم شد، چند شرور که ظاهرا به ورزش بدنسازی هم علاقه خاصی دارند، از مدتی پیش با تجمع در فلکه صادقیه برای مردم ایجاد مزاحمت کرده و اگر کسی به آنها اعتراض می کرد، او را مورد ضرب و جرح قرار می دادند. با به دست آمدن این اطلاعات ، ماموران یگان ضربت پلیس آگاهی تهران با عزیمت به محل 8متهم را دستگیر و به دادسرا منتقل کردند. با صدور دستور قضایی در این ارتباط، متهمان برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند و تحقیق از آنها آغاز شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر