jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۸۸۲۰ ۱۰ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۲

جدایی نادر از سیمین و 33 روز بیشترین جوایز بخش جنبی را به خود اختصاص دادند

معرفی فیلم‌های برتر جشنواره فجر از نگاه سازمان‌ها و نهادها

یکشنبه شب با معرفی برگزیدگان بخش جنبی جشنواره فیلم فجر، پرونده جشنواره 29 رسما بسته شد. این بخش که با عنوان «تجلی اراده ملی» شناخته می‌شود، هر سال میزبان نمایندگانی از سازمان‌ها و موسساتی است که آثار برگزیده خود را از میان فیلم‌های جشنواره فجر انتخاب می‌کنند و به آنها جایزه می‌دهند.

امسال وزارت آموزش و پرورش جوایز خود را به «سارینا فرهادی» برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین، ابوذر فرهادی برای بازی در فیلم صدای پای من و اصغر فرهادی کارگردان فیلم جدایی نادر از سیمین اهدا کرد. «دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم» نیز نویسنده و کارگردان فیلم آلزایمر، کارگردان فیلم سیب و سلما و فیلمنامه‌نویس این فیلم را شایسته تقدیر دانست. «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس» جوایز خود را به پرویز پرستویی بازیگر فیلم «سیزده59 » و تهیه‌کننده این فیلم و نیز کارگردان فیلم گلوگاه شیطان اهدا کرد. «بنیاد شهید و امور ایثارگران» نیز کارگردان‌های فیلم‌های 33 روز، از پاریس تا پاریس و گلوگاه شیطان را شایسته تقدیر دانست. «وزارت کار و امور اجتماعی» به فیلم اینجا بدون من جایزه داد و «مرکز ملی فرش ایران» نیز فیلم‌های گلوگاه و یه حبه قند را شایسته تقدیر دانست. همچنین «مؤسسه ناجی هنر» به فیلم 33 روز جایزه داد. «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و «کانون ایرانی مدرسان سینما» از کارگردان فیلم جدایی نادر از سیمین تقدیر کردند و «سازمان بهزیستی» نیز به فیلم «خانه امن است» جایزه داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

خطر کاهش سن ابتلا به کرونا

خطر کاهش سن ابتلا به کرونا

این روزها با شیب کمی شاهد افزایش ابتلا، مراجعه به بیمارستان‌ها و نیز مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا در بازه سنی ۵ تا ۱۷سال هستیم. افزایش ابتلا و بستری در بیمارستان‌ها و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا می‌تواند به‌خاطر ویروس جهش‌یافته انگلیسی در کشور باشد.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر