jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۷۶۰۸ ۰۷ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۲:۴۲

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تأخیر در زمان ثبت نام کارشناسی ناپیوسته پودمانی این دانشگاه خبرداد و گفت: با توجه به فشردگی های برنامه های سازمان سنجش در ماه پایانی سال، ثبت نام این دوره از 17 اسفند آغاز می شود و تا 22 اسفند ادامه دارد.

رجبعلی برزویی در گفت و گو با مهر افزود: آزمون دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی 29 اردیبهشت‌ماه سال 90 برگزار می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: ثبت نام دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در 91 کد رشته، 720 کد رشته محل در 31 استان کشور با ظرفیت پذیرش 45 هزار نفر انجام می شود.

به گفته برزویی ، از این میزان پذیرش، 54 درصد در حوزه صنعت، 25 درصد در حوزه مدیریت و خدمات اجتماعی، 18 درصد در حوزه فرهنگ و هنر و 3 درصد به حوزه کشاورزی اختصاص دارد. تمام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهارتی است و دوره های عمومی حذف شده‌اند.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص روش اجرای این دوره ها، تاکید کرد: در دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی کاربردی، روش اجرا به صورت پودمانی است و تنها تفاوت آن با دوره های کاردانی پودمانی این است که آزمون آن ابتدا برگزار می شود.

برزویی اظهار داشت: در رویکرد جدید فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی بر اساس نیاز سنجی برای هر شغل ، یک دوره آموزشی تعریف شده است.                                   

 پیش از این ثبت نام در دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی 10 تا 12 اسفندماه اعلام شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر