jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۷۳۰۸   ۰۳ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۳

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دیدار با آیت‌الله نمازی، نماینده ولی فقیه در کاشان با نوید ساخت چند بیمارستان اختصاصی زنان در تهران گفت: چون هم مردان و هم زنان خواهان تفکیک جنسیتی بیمارستان‌ها هستند، این مهم در کشور در حال تحقق است.

به گزارش ایسنا، مرضیه وحید دستجردی در این دیدار تصریح کرد: 250 بیمارستان در کشور در حال ساخت است علاوه بر این بیمارستان‌ها، 210 بیمارستان دیگر را نیز وزارت مسکن و شهرسازی در کشور می‌سازد.

وی از تشکیل شورای عالی اخلاق پزشکی در این وزارتخانه خبر داد و گفت: در این شورا، استادان بزرگ اخلاق پزشکی کشور عضو هستند.

دستجردی همچنین در بازدید از طرح‌های بهداشتی درمانی شهرستان کاشان از نهایی شدن تشکیل سازمان غذا و دارو خبر داد و گفت: این طرح پس از حدود 4 ماه کارشناسی، به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری ارائه شده است.وی افزود: سازمان غذا و دارو در صورت موافقت کتبی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور تشکیل می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر