jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۷۳۰۸ ۰۳ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۳

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دیدار با آیت‌الله نمازی، نماینده ولی فقیه در کاشان با نوید ساخت چند بیمارستان اختصاصی زنان در تهران گفت: چون هم مردان و هم زنان خواهان تفکیک جنسیتی بیمارستان‌ها هستند، این مهم در کشور در حال تحقق است.

به گزارش ایسنا، مرضیه وحید دستجردی در این دیدار تصریح کرد: 250 بیمارستان در کشور در حال ساخت است علاوه بر این بیمارستان‌ها، 210 بیمارستان دیگر را نیز وزارت مسکن و شهرسازی در کشور می‌سازد.

وی از تشکیل شورای عالی اخلاق پزشکی در این وزارتخانه خبر داد و گفت: در این شورا، استادان بزرگ اخلاق پزشکی کشور عضو هستند.

دستجردی همچنین در بازدید از طرح‌های بهداشتی درمانی شهرستان کاشان از نهایی شدن تشکیل سازمان غذا و دارو خبر داد و گفت: این طرح پس از حدود 4 ماه کارشناسی، به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری ارائه شده است.وی افزود: سازمان غذا و دارو در صورت موافقت کتبی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور تشکیل می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر