jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۶۳۹۳   ۳۰ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۲:۴۱

معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز مهلت مجدد ثبت نام کنکور 90 و ویرایش اطلاعات ثبت نامی گفت: این مهلت از روز پنجشنبه 28 بهمن ماه آغاز شده و تاکنون 56 هزار نفر در آزمون ثبت نام کردند.

ابراهیم خدایی در گفت و گو با مهر، افزود: همچنین تاکنون 35 هزار نفر نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کرده اند.

وی یادآور شد: بر اساس برنامه زمانی مهلت مجدد ثبت نام در کنکور، داوطلبان می توانند علاوه بر ویرایش اطلاعات، سوابق تحصیلی خود را نیز مشاهده کنند.

معاون فنی و آماری سازمان سنجش اظهار داشت: داوطلبان می توانند از تاریخ 28 بهمن تا 4 اسفند ماه برای ثبت نام مجدد در کنکور 90 و ویرایش اطلاعات تحصیلی و ثبت نامی به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

کنکور سراسری سال 90 تیر ماه سال آینده برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر