jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۶۲۴۱ ۲۹ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۶:۵۹

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در 28 بهمن ماه گفت: کلید اولیه سئوالات کنکور دستیاری شنبه منتشر می شود.

دکتر سید امیرمحسن ضیایی در گفتگو با مهر افزود: سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی با رقابت بیش از 15هزار داوطلب بدون مشکل برگزار شد.

وی افزود: برای این دوره از آزمون 18 حوزه امتحانی تعیین شده بود و سئوالات با چینش متفاوت در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: کلید اولیه سئوالات صبح روز شنبه 30 بهمن ماه از طریق سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir منتشر می شود و داوطلبان در صورت اعتراض تنها به صورت اینترنتی می توانند حداکثر تا ساعت 23 روز دوشنبه سوم اسفند ماه 89 نسبت به ارسال اعتراض به سئوالات آزمون اقدام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر