jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۵۵۰۹   ۲۳ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۴

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با ارسال نامه‌ای به شرکت‌ها و دفاتر خدمات مسافرت‌هوایی و ایرلاین‌ها، به آنها اعلام کرد که فروش بلیت روی توپولف‌های 154 از یک اسفند‌ ممنوع است و با خاطیان برخورد قانونی می‌شود.

کاپیتان رضا نخجوانی در گفت‌و‌‌گو با فارس با تاکید دوباره بر این‌که تمامی توپولف‌های 154 ناوگان هوایی کشور تا 30 بهمن‌ماه سال جاری قطعا زمین‌گیر خواهند شد، خطاب به ‌دفاتر خدمات مسافرت‌ هوایی و شرکت‌های هواپیمایی، اظهار کرد: با توجه به حذف و خروج هواپیماهای توپولف (154- tu) از لیست ناوگان هوایی کشور از یکم اسفند‌ماه سال جاری، مقتضی است از هر گونه ایجاد تعهد و فروش بلیت روی هواپیماهای مذکور از تاریخ یاد شده خودداری کنند. وی‌تأکید کرد: درخصوص الزام زمین‌گیری توپولف‌ها چندین دستور‌العمل به شرکت‌های هواپیمایی داخلی که در ناوگان خود دارای توپولف هستند، ابلاغ شده است. نخجوانی اذعان کرد: بدیهی است در صورت فروش بلیت توپولف از تاریخ مذکور توسط ایرلاین‌ها و دفاتر خدمات مسافرت‌هوایی، پرونده آن شرکت یا دفتر حسب مورد در کمیته هوانوردی یا کمیته فنی مطرح و تمامی مسوولیت‌ها وعواقب ناشی از آن متوجه آن شرکت یا دفتر خاطی خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر