jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۵۱۳۴   ۲۱ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۱

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی با اشاره به تحولات اخیر مصر آن را بحق ادامه انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: هیچ‌کس نمی‌تواند این روح بیداری اسلامی را که در جهان اسلام دمیده شده، ادامه انقلاب اسلامی و رهبری امام خمینی(ره) نداند. به گزارش ایسنا، فرزند یادگار امام(ره) که در مراسم تجدید میثاق کارکنان شهرداری تهران با آرمان‌های امام(ره)، در حضور شهردار و کارکنان شهرداری تهران در حرم مطهر امام خمینی(ره) سخن می‌گفت، اظهار کرد: هرکس بیداری اسلامی را نادیده بگیرد یا آن را کوچک بشمارد، قطعا در تحلیل خود دچار اشتباه شده است، زیرا امروز انقلاب ما در گام سوم خود نقش بزرگی را در جهان بشریت ایفا می‌کند.

وی همچنین از حسنی مبارک به عنوان فرعون جدید مصر یاد کرد و افزود: من برای مبارزان مسلمان و کسانی که در برابر استبداد، استعمار و ظلم می‌ایستند، آرزوی توفیق می‌کنم.

سیدحسن خمینی ادامه داد: تقدیر روزگار ما این‌گونه بود که در زیر سایه مردی بزرگ، جمهوری اسلامی را به عنوان یک ودیعه الهی به دست آوریم، اما نعمت نظام جمهوری اسلامی شکر لازم دارد؛ چرا که شکر نعمت، آن را افزون می‌کند و در مقابل کفران آن نه تنها باعث می‌شود خدا این نعمت را از ما بگیرد، بلکه عذاب الهی را در پی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر