jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۵۱۳۱۶   ۱۵ شهريور ۱۳۸۹  |  ۱۸:۱۶

رقابت‌های جهانی شمشیربازی

شمشیربازان مسافر فرانسه مشخص شدند

اسامی تیم های ملی شمشیربازی مردان کشورمان اعزامی به رقابت‌های جهانی فرانسه مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی ، در این مسابقات که روزهای 13 تا 22 آبان ماه امسال در پاریس برگزار می‌شود که ملی‌پوشان شمشیرباز ایران در سه اسلحه به صورت تیمی و انفرادی به میدان می‌روند.

علی یعقوبیان ، محمد رضایی، سید صادق عابدی، حامد صداقتی و عبدالله سراجیان نمایندگان اسلحه اپه، جواد رضایی، حامد صیاد قنبری، محمد حسین ابراهیمی و شروین طلوعی تیم اعزامی اسلحه فلوره و پرویز درویشی، مجتبی عابدینی ، امین قربانی، حمیدرضا طاهرخانی و محمد فتوحی نیز شمشیربازان اعزامی اسلحه سابر کشورمان هستند.

شمشیربازان کشورمان را پیمان فخری به عنوان سرپرست تیم همراهی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر