jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۵۹۴۹ ۳۱ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۶

معاون توسعه و فناوری رسانه سازمان صدا و سیما گفت: هم‌اکنون فرستنده‌های پرقدرت شبکه‌های تلویزیونی العالم، الکوثر، شبکه سه، شبکه‌ استانی و موج اف‌ام و شبکه‌ رادیویی عربی، در شهرهای کربلا و نجف قابل دریافت است و تأثیر فرهنگی بسیاری میان مردم منطقه‌ و شهرهای عراق دارد.

به گزارش ایسنا، علی‌عسکری در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام افزود: صداوسیمای ایلام با تکمیل تجهیزات موردنیاز، توان تبدیل به شبکه‌ 24 ساعته را دارد. معاون توسعه و فناوری رسانه با اشاره به وجود نیروهای توانمند در مرکز ایلام، بر موقعیت راهبردی استان از نظر مرزی تأکید کرد و گفت: مرکز ایلام با استفاده از وضعیت راهبردی‌اش می‌تواند تأثیرات خوبی را در انتشار فرهنگ غنی اسلامی در منطقه بویژه در بین مردم عراق داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر