jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۴۳۷۶ ۲۳ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۴

بازی‌ دوس‌اکس که در سال 2003 با عنوان جنگ نامرئی آغاز شد، بالاخره از خواب مغناتیسی بیرون آمد و قرار است نسل بعدی آن عرضه شود. این بازی که انقلاب انسانی نام دارد و در نمایشگاه E3 پرده‌برداری می‌شود، به گفته اسکوئرانیکس تا اوایل سال 2011عرضه می‌شود.

انقلاب انسانی سومین قسمت این بازی‌هاست که در سال 2027 رخ می‌دهد و در آن انسان‌ها از طریق ایمپلنت‌های تکنولوژیک قابلیت‌های زیادی پیدا کرده‌اند.

استودیوی ایداس منترال اعلام کرد که این بازی با همان سبک و سیاق بازی‌های قبلی عرضه می‌شود و بازیکن‌ها می‌توانند بسته به نوع قابلیتی که انتخاب می‌کنند به بخش‌های مختلف بازی از جمله نبرد، هجوم مخفیانه، هک کردن یا تعاملات اجتماعی بپردازند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر