jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۳۵۹۹ ۲۰ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۸

معاون سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز زمان ثبت‌نام داوطلبان آموزشکده‌های فنی‌ و حرفه‌ای سال 1389 از اوایل تیرماه خبر داد. ابراهیم خدایی، با بیان این‌که وزارت آموزش و پرورش ظرفیت‌های پذیرش رشته‌های فنی و حرفه‌ای را به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است، گفت: بر این اساس حدود 35 هزار نفر امسال در دوره‌های روزانه آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای پذیرفته خواهند شد، البته سعی بر این است که با ظرفیت‌سازی در موسسات غیرانتفاعی میزان ظرفیت این رشته‌ها را افزایش دهیم.

خدایی با اشاره به چگونگی ثبت‌نام و زمان برگزاری آزمون، گفت: شرایط، زمان ثبت‌نام، نحوه پذیرش و زمان برگزاری آزمون طی اطلاعیه‌ای در اواخر خردادماه منتشر خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر