jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۳۱۷۷۱۸   ۲۶ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۵

مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران با تأکید بر آماده‌باش مراکز معاینه فنی در طول تعطیلات نوروز، خاطرنشان کرد: فقط روز شنبه 29 اسفند به دلیل هم زمانی با تحویل سال مراکز معاینه فنی تعطیل است.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، وحید نوروزی افزود: از تمام کارکنان در مراکز معاینه فنی خواسته شده به منظور تأمین آرامش خاطر، امنیت و رفاه حال شهروندان با گذشت از حق اداری خود در استفاده از تعطیلات نوروز، صرفه‌نظر کرده و در خدمت عمومی مردم باشند.

براساس این گزارش تمامی مراکز معاینه فنی پنج‌شنبه 27 و جمعه 39 اسفند از 7:30 صبح تا 19 آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند، ضمن این که 2 مرکز نیایش و بیهقی تا پنج‌شنبه به صورت شبانه‌روزی و جمعه تا 12 نیمه شب مشغول به کار خواهند بود.

همچنین از اول تا 11 فروردین مراکز شهید آبشناسان، بیهقی، نیایش، سراج و خاوران باز خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر