jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۰۶۱۱   ۱۴ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۳

گروه اقتصاد: کارگروه بررسی و حل مشکلات اصناف تصویب کرد شورای اصناف کشور زمینه‌های لازم را برای اجرای ماده 71 قانون نظام صنفی مبنی بر تجهیز واحدهای صنفی به صندوق مکانیزه فروش با دستگاه توزین دیجیتال فراهم کند. به گزارش روابط عمومی وزارت بازرگانی، سازمان امور مالیاتی باید هزینه‌های خرید و نصب صندوق مکانیزه فروش یا دستگاه توزین دیجیتال توسط اصناف را از درآمد مشمول مالیاتی آنان کسر کند.اعضای این کارگروه همچنین تصویب کردند پیگیری دستورالعمل تعیین مالیات عملکرد صنوف در اتحادیه‌های صنفی را به کمیته‌ای مرکب از نمایندگان وزارت بازرگانی، سازمان امور مالیاتی کشور، شورای اصناف کشور، مجامع امور صنفی تهران واگذار کنند.

این کمیته موظف است حداکثر تا پایان بهمن امسال دستورالعمل نحوه تعیین وصول مالیات شغلی واحدهای صنفی در اتحادیه‌های صنفی را تهیه و برای اجرا به ادارات کل امور مالیاتی استان‌ها، اتحادیه‌ها و مجامع امور صنفی و سازمان بازرگانی استان‌ها ابلاغ کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر