jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۴۶۶۰   ۲۵ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: مدیر روابط عمومی فرودگاه‌های خوزستان خبر داد، هواپیمای ایرباس هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) با 255 مسافر در فرودگاه اهواز از باند خارج شده است. به گزارش ایسنا، مجید ملایانی با تایید این خبر گفت: این هواپیما در ساعت 55/11 دیروز در حالی که قصد نشستن بر باند فرودگاه اهواز را داشت از مسیر اصلی خارج شد.وی با بیان این که خروج این هواپیما از باند موجب بسته شدن باند فرودگاه اهواز شد، افزود: برای بازگشایی مجدد باند در تلاش هستیم و امیدواریم این مهم هرچه سریع‌تر انجام شود. ملایانی خاطرنشان‌کرد: برای انتقال مسافران توسط پرواز جایگزین به تهران، هماهنگی لازم انجام شد و تمام مسافران و خدمه هواپیما سالم هستند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر