jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۹۴۱۰۷   ۲۵ آبان ۱۳۸۸  |  ۱۴:۱۹

عضو شورای مرکزی فراکسیون اکثریت مجلس از جلسه امروز بعدازظهر این فراکسیون خبر داد و گفت:‌ هم نمایندگان فراکسیون اکثریت و هم اعضای فراکسیون اقلیت خواستار عضویت در هیئت رئیسه مجلس هستند.

ولی اسماعیلی نماینده گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار جام جم آنلاین،با بیان اینکه در جلسه امروز دوشنبه این فراکسیون موضوع ورود 2 تن از نمایندگان به هیئت رئیسه مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت، گفت:‌ کرمی راد ، جهانگیرزاده ، هدایتخواه ، قربانی ، امیدوار رضایی ، سبحانی نیا و سید کاظم موسوی از اعضای فراکسیون اکثریت داوطلب عضویت در هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی هستند.

به گفته وی همچنین مسعود پزشکیان از اعضای فراکسیون اقلیت نیز خواستار عضویت در هیئت رئیسه مجلس است.

حمیدرضا حاجی بابایی و محمدرضا میرتاج الدینی نمایندگان همدان و تبریز از اعضای  هیئت رئیسه مجلس بودند که حاجی بابایی در جلسه روز یکشنبه مجلس با رای نمایندگان وزیر آموزش و پرورش شد و میرتاج الدینی نیز با استعفا از سمت نمایندگی به معاونت پارلمانی رئیس جمهور منصوب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

امروزه مشارکت مردم در صحنه انتخابات از مهمترین و متداول‌ترین نوع مشارکت سیاسی است. مقبولیت سیستم‌های مبتنی بر دموکراسی مدرن، اساسا به مشارکت‌ های مردمی که بیشتر در انتخابات معنا دارد مربوط می‌شود.

نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر