jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۳۸۸۲   ۲۳ آبان ۱۳۸۸  |  ۲۲:۲۹

همزمان با سومین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین برگزار شد

نشست تخصصی تورگردانان و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی کشور

همزمان با سومین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین در گلستان، نشست تخصصی تورگردانان و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی کشور با حضور مسولان سازمانی و اتاق بازرگانی استان در مجتمع پذیرایی باباطاهر گرگان برگزار شد.

 معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان دراین نشست گفت: با توجه به برپایی سومین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین در گلستان، فرصت مغتنمی بود تا مدیران دفاتر خدمات مسافرتی کشورگرد هم آمده و با بررسی موانع ومشکلات و ارائه راهکارهای توسعه گردشگری در راه اعتلای این صنعت گام بردارند.

"علی مومنی" افزود: برپایی تورهای استانگردی و آشنایی مدیران دفاترخدمات مسافرتی ازنزدیک با یکدیگر، بررسی امکانات و تجهیزات آژانس ها و ایجاد بستر مناسب همکاری فی مابین و همچنین امضاء تفاهم نامه مشترک، ازاهداف برپایی این نشست می باشد.

وی تصریح کرد: دفاتری که نسبت به امضاء تفاهم نامه با استان گلستان اقدام کنند از تخفیفات ویژه اقامتی این استان بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به برفراهم سازی موقعیت پرواز مستقیم اکتائو(کشور قزاقستان) و گرگان- دبی، بر ایجاد فرصت جهت تنظیم پکیج های مناسب به خصوص تور یک شب اقامت در گلستان تاکید کرد.

وی افزود: با توجه به تنوع قومی و فرهنگی این استان، لازم است با فعالیت مستمر مدیران دفاتر و اجرای تورهای گردشگری، فضای مفید جهت آشنایی با این اقوام فراهم شده و بستر مناسبی جهت معرفی و شناساندن استان گلستان ایجاد شود.

مومنی افزود: انتظار است با توسعه هتل های این استان و ایجاد زیرساخت های مناسب گردشگری و معرفی هرچه بیشتر این استان، گام های ارزنده ای جهت جذب توریست و درآمدزایی برداشته شود.

دراین نشست همچنین مدیران دفاتر خدمات مسافرتی با ارائه نظرات و پیشنهادات و با تاکید بر وجود جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوان دراین استان، تبلیغات اینترنتی و گسترده، ایجاد اماکن اقامتی و ایجاد تدابیر امنیتی و امکانات گردشگری و سرمایه گذاری در این راستا را ازضروریات برشمردند.

ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر