jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۹۲۶۰   ۳۰ شهريور ۱۳۸۲  |  ۱۷:۱۹

جام جم آنلاین : مقامات پلیس ایالت جامو و کشمیر اعلام کردند روز یکشنبه 21 سپتامبر بر اثر انفجار یک بمب که در داخل یک دستگاه ضبط صوت جاسازی شده بود ، 3 نفر کشته و 28 نفر مجروح

شدند.
به گزارش شبکه تلویزیونی کانال 2 فرانسه ، ضبط صوت بمب گذاری شده برای تعمیر به یک مغازه تعمیر لوازم برقی در شهر راجوری در 180 کیلومتری شمال غرب جامو پایتخت زمستانی ایالت کشمیر سپرده شده بود.
به گفته ماموران پلیس ، صاحب مغازه ، شاگردش و شخص دیگری که در داخل مغازه حضور داشتند ، در دم کشته شدند و 28 نفر نیز مجروح گردیده اند که حال 7 نفر آنها بسیار وخیم است .
پس انفجار ماموران پلیس و امنیتی پیرامون این منطقه را مسدود کردند تا مردی که ضبط صوت را به مغازه برده بود ، پیدا کنند هنوز هیچ گروهی مسوولیت این بمب گذاری را نپذیرفته است .

34 نفر در کشمیر کشته شدند
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر