jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۹۱۶۹   ۲۸ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۳:۳۷

سارق جنایتکار پس از کشتن 2تن از بستگان خود متواری شد.

به گزارش خبرنگار ما ، ساعت 30/21 پنجشنبه هفته گذشته به ماموران کلانتری 136 خیابان فرجام اطلاع داده شد که یک جوان به نام زینی که به ناصر معروف است ، پس از کشتن یک زن میانسال به نام حمیده و فرزند 6ساله او به نام «مبین» صحنه قتل را ترک کرده و متواری شده است . در پی این گزارش ، گروهی از کارآگاهان اداره آگاهی به همراهی بازپرس ویژه قتل به محل حادثه مراجعه کردند. بررسی های اولیه نشان داد که انگیزه متهم از قتل ، سرقت طلا و جواهرات موجود در خانه بوده است و متهم به قتل با مقتولان نسبت خانوادگی داشته و خواهرزاده حمیده بوده است .نامبرده پس از ورود به منزل مورد نظر ابتدا حمیده ، زن صاحبخانه را با ضربه چکش بیهوش می کند و پس از خفه کردن او جسدش را در نایلون پیچانده و داخل کمد قرار می دهد. وی ، پس از آن به سراغ کودک 6ساله مقتوله می رود و به همان ترتیب او را نیز به قتل می رساند. جوان جنایتکار پس از ارتکاب به قتل در جستجوی اشیای با ارزش خانه ، طلاها و جواهرات بوده که پسر بزرگ مقتوله از سرکار به خانه باز می گردد و وارد حیاط می شود. زینی این بار هم چکش خود را آماده می کند تا برای پسرخاله دیگر خود نیز سرنوشتی مانند حمیده و مبین رقم بزند. اما پسربزرگ مقتوله که متوجه غیرعادی بودن وضعیت خانه شده و به حضور سارق جنایتکار در آنجا پی برده بود با داد و فریاد به سوی او حمله ور می شود. در این حال همسایه ها با شنیدن سر و صدای درگیری ، برای کمک وارد خانه مقتولان می شوند، اما قبل از هرگونه اقدامی ، قاتل صحنه قتل را ترک می کند و از آنجا متواری می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر