jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۹۱۲۶   ۲۶ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۵۱

سرپرست تیم ملی والیبال ایران ، کسب عنوان سومی رقابت های والیبال قهرمانی آسیا را نتیجه زحمات تمامی دست اندرکاران این رشته ورزشی بویژه مربیان تیمهای باشگاهی عنوان کرد.

مسابقات والیبال قهرمانی آسیا با شرکت 15تیم در شهر چنگ چوانگ دائو چین برگزار شد و تیم ایران پس از تیمهای کره جنوبی و چین ، بر سکوی سوم ایستاد. حسین حسینی دیروز به ایرنا گفت : ملی پوشان والیبال ایران با توان روحی و روانی فراوان و با اجرای فرامین مربیان توانستند افتخاری دیگر برای والیبال کشورمان کسب کنند. حسینی ، کسب پیروزی مقابل تیمهای ژاپن ، هند و استرالیا را با ارزش عنوان کرد و گفت : شکست مقابل تیمهای کره جنوبی و چین به دلیل عدم خودباوری بازیکنان حاصل شد. سرپرست تیم ملی والیبال ایران با اشاره به کسب جواز حضور در رقابت های والیبال مقدماتی بازیهای المپیک 2004 آتن در قاره آسیا گفت : با توجه به زمان باقیمانده در تلاشیم تیمی قدرتمند به این مسابقات که در ژاپن برگزار خواهد شد، اعزام کنیم .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر