jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۵۷۸   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: فرد شیادی که با معرفی خود به عنوان مدیر ستاد اصلاح الگوی مصرف اقدام به کلاهبرداری می‌کرد دستگیر شد. سرهنگ غفاریان، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در این باره به «جام‌جم» گفت: به دنبال گزارش‌های مردمی در ارتباط با این که فردی با مراجعه به شرکت‌های تامین‌کننده تجهیزات پزشکی خود را مدیر ستاد اصلاح الگوی مصرف معرفی و در ادامه با حیله و ترفند از آنها کلاهبرداری می‌کند، موضوع در دستور کار ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت و ابتدا هویت این فرد به نام فرهاد 30 ساله شناسایی و با گزارش موضوع به بازپرس شعبه 13 دادسرای رسالت گزارش و دستور قضایی برای دستگیری این متهم صادر شد.

سرهنگ غفاری افزود: با آغاز تحقیقات مشخص شد فرهاد (متهم تحت تعقیب)‌ همدست دیگری به نام مهرداد دارد که این دو نفر پس از مراجعه به شرکت‌های تامین تجهیزات پزشکی بیان می‌کنند قصد تجهیز بیمارستان‌ها در راستای اصلاح الگوی مصرف را دارند که در ادامه با سرنخ‌های به دست آمده در این ارتباط مخفیگاه این متهم در خیابان خواجه عبدالله انصاری شناسایی و با دستگیری هر دو متهم ماموران موفق به کشف 2 دستگاه بی‌سیم، دستبند فلزی، چراغ گردان و گاز اشک‌آور شدند.

با اعتراف این دو متهم به جعل عنوان مدیر اصلاح الگوی مصرف از شاکیان دعوت می‌شود برای ارائه شکایت خود به شعبه 13 بازپرسی دادسرای رسالت و یا پایگاه چهارم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر