jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۵۷۸ ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: فرد شیادی که با معرفی خود به عنوان مدیر ستاد اصلاح الگوی مصرف اقدام به کلاهبرداری می‌کرد دستگیر شد. سرهنگ غفاریان، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در این باره به «جام‌جم» گفت: به دنبال گزارش‌های مردمی در ارتباط با این که فردی با مراجعه به شرکت‌های تامین‌کننده تجهیزات پزشکی خود را مدیر ستاد اصلاح الگوی مصرف معرفی و در ادامه با حیله و ترفند از آنها کلاهبرداری می‌کند، موضوع در دستور کار ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت و ابتدا هویت این فرد به نام فرهاد 30 ساله شناسایی و با گزارش موضوع به بازپرس شعبه 13 دادسرای رسالت گزارش و دستور قضایی برای دستگیری این متهم صادر شد.

سرهنگ غفاری افزود: با آغاز تحقیقات مشخص شد فرهاد (متهم تحت تعقیب)‌ همدست دیگری به نام مهرداد دارد که این دو نفر پس از مراجعه به شرکت‌های تامین تجهیزات پزشکی بیان می‌کنند قصد تجهیز بیمارستان‌ها در راستای اصلاح الگوی مصرف را دارند که در ادامه با سرنخ‌های به دست آمده در این ارتباط مخفیگاه این متهم در خیابان خواجه عبدالله انصاری شناسایی و با دستگیری هر دو متهم ماموران موفق به کشف 2 دستگاه بی‌سیم، دستبند فلزی، چراغ گردان و گاز اشک‌آور شدند.

با اعتراف این دو متهم به جعل عنوان مدیر اصلاح الگوی مصرف از شاکیان دعوت می‌شود برای ارائه شکایت خود به شعبه 13 بازپرسی دادسرای رسالت و یا پایگاه چهارم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر