jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۳۸۳ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۶

گروه فرهنگ وهنر: نخستین جلسه کرسی نوآوری معجزه‌انگاری اخلاق نبوی با ارائه آیت‌الله دکتر احمد بهشتی در دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهرانبرگزار می‌شود. در این نشست علمی دکتر نجفقلی حبیبی (دانشیار دانشگاه تهران)‌، دکتر احد فرامرز قراملکی (استاد دانشگاه تهران)‌ و دکتر سیدیحیی یثربی (استاد دانشگاه علامه طباطبایی)‌ به عنوان داور و آقایان دکتر محمد محمدرضایی (دانشیار دانشگاه تهران پردیس قم)‌، دکتر محمدعلی منصورپهلوان (استاد دانشگاه تهران)‌ و دکتر سیداحمدرضا خضری (دانشیار دانشگاه تهران)‌ به عنوان ناقد حضور دارند.

این جلسه امروز از ساعت 9 تا 12 در دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر