jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۸۲۸۴   ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۲۷

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال:

باشگاه پیام خراسان همچنان در تعلیق است

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد باشگاه پیام خراسان همچنان در تعلیق است و تیم فوتبال این باشگاه حق حضور در دیدارهای هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور را ندارد.

به گزارش مهر ، بنابر اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه پیام خراسان بدلیل بدهی مالی با رقمی حدود یک و نیم میلیارد تومان به بازیکنان خود برای سومین هفته پیاپی تعلیق و حق حضور در دیدارهای هفته سوم لیگ دسته اول را نخواهد داشت.

این باشگاه مشهدی در دوهفته گذشته نیز به همین دلیل از حضور در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور محروم بود.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تا زمانیکه باشگاه پیام خراسان مطالبات خود را تسویه نکند مجوز حضور تیم فوتبال این باشگاه در مسابقات لیگ دسته اول را صادر نخواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر