jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۰۵۱ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به تصویب اجرای آزمایشی طرح تغییر ساعت کار ارگان‌های دولتی، آموزشی، نظامی، صنعتی و اصناف، خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد، این طرح 10 تا 12 درصد بهبود ترافیک به همراه صرفه‌جویی قابل قبولی در میزان مصرف سوخت و زمان به‌همراه خواهد داشت. مهدی چمران در گفتگو با ایسنا با بیان این مطلب افزود: درباره چنین طرح‌هایی، نحوه اجرا اهمیت دارد و ما می‌دانیم که این طرح، قطعا برای بخشی از مردم مشکلاتی به وجود می‌آورد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر