jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۷۱ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۴۴

به رغم گذشت زمان ثبت‌نام‌ دانشجویان

وام شهریه دانشگاه آزاد هنوز پرداخت نشده است

رضا سعید رئیس صندوق رفاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به رغم گذشت زمان ثبت‌نام‌ دانشجویان ، وام شهریه دانشگاه آزاد اسلامی هنوز پرداخت نشده است.

رئیس صندوق رفاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با فارس با بیان اینکه طبق قانون قرار بود امسال هزار و 200 میلیارد ریال به عنوان وام شهریه دانشجویان اختصاص یابد، افزود: هر چند که قرار بود هزار و 200 میلیارد تومان به وام شهریه دانشجویان اختصاص یابد اما این میزان به دلیل مشکلاتی کاهش یافته است.

وی با بیان این‌که ثبت‌نام دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تمام شده است، گفت: دانشجویان در زمان ثبت‌نام نیازمند وام شهریه بودند اما دانشگاه آزاد با توجه به تمهیداتی که در نظر گرفته است تا حدودی مشکلات آنها را برطرف کرده است.

رئیس صندوق رفاه مرکزی دانشگاه آزاد درباره میزان وام شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: حدود نیمی از وام شهریه وزارت علوم مختص دانشجویان دانشگاه آزاد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر