jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۷۱   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۴۴

به رغم گذشت زمان ثبت‌نام‌ دانشجویان

وام شهریه دانشگاه آزاد هنوز پرداخت نشده است

رضا سعید رئیس صندوق رفاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به رغم گذشت زمان ثبت‌نام‌ دانشجویان ، وام شهریه دانشگاه آزاد اسلامی هنوز پرداخت نشده است.

رئیس صندوق رفاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با فارس با بیان اینکه طبق قانون قرار بود امسال هزار و 200 میلیارد ریال به عنوان وام شهریه دانشجویان اختصاص یابد، افزود: هر چند که قرار بود هزار و 200 میلیارد تومان به وام شهریه دانشجویان اختصاص یابد اما این میزان به دلیل مشکلاتی کاهش یافته است.

وی با بیان این‌که ثبت‌نام دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تمام شده است، گفت: دانشجویان در زمان ثبت‌نام نیازمند وام شهریه بودند اما دانشگاه آزاد با توجه به تمهیداتی که در نظر گرفته است تا حدودی مشکلات آنها را برطرف کرده است.

رئیس صندوق رفاه مرکزی دانشگاه آزاد درباره میزان وام شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: حدود نیمی از وام شهریه وزارت علوم مختص دانشجویان دانشگاه آزاد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر