jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۷۱   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۴۴

به رغم گذشت زمان ثبت‌نام‌ دانشجویان

وام شهریه دانشگاه آزاد هنوز پرداخت نشده است

رضا سعید رئیس صندوق رفاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به رغم گذشت زمان ثبت‌نام‌ دانشجویان ، وام شهریه دانشگاه آزاد اسلامی هنوز پرداخت نشده است.

رئیس صندوق رفاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با فارس با بیان اینکه طبق قانون قرار بود امسال هزار و 200 میلیارد ریال به عنوان وام شهریه دانشجویان اختصاص یابد، افزود: هر چند که قرار بود هزار و 200 میلیارد تومان به وام شهریه دانشجویان اختصاص یابد اما این میزان به دلیل مشکلاتی کاهش یافته است.

وی با بیان این‌که ثبت‌نام دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تمام شده است، گفت: دانشجویان در زمان ثبت‌نام نیازمند وام شهریه بودند اما دانشگاه آزاد با توجه به تمهیداتی که در نظر گرفته است تا حدودی مشکلات آنها را برطرف کرده است.

رئیس صندوق رفاه مرکزی دانشگاه آزاد درباره میزان وام شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: حدود نیمی از وام شهریه وزارت علوم مختص دانشجویان دانشگاه آزاد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر