jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۷۶۳   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۱۷

علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی کشور گفت: جلسه ای با مسئولان بازرسی کشور برگزار شد و توافق شد که مطابق ضوابط و قوانین مسئله دوشغله های ورزشی حل و فصل شود.

رئیس سازمان تربیت بدنی کشور در گفتگو با مهر با اعلام این خبر گفت: هفته گذشته پس از بررسی های انجام شده در سازمان تربیت بدنی و جلسه با مسئولان بازرسی کشور توافق شد که مطابق ضوابط و قوانین مسئله حل و فصل شود که امیدواریم حداکثر در یکی دو هفته این توافق و تفاهم صورت گرفته انجام شود.

سعیدلو در مورد طرح های نیمه کاره و رویکرد سازمان تربیت بدنی در دوره جدید گفت: قطعا شروع طرح های عمرانی و سیار برنامه های پیشرفت و توسعه بر اساس برنامه های فرادستی و مصوب است که با توجه به منابع موجود و اولویتها آغاز می شود و در یک زمان مشخص شده تمام می شود.

وی بیان کرد: باید تلاش کرد تا تمام طرحها در زمانبندی اعلام شده به بهره برداری برسند و طبیعی است که با پویایی جامعه و رشد و پیشرفتی که در جامعه اسلامی لازم است حتما باید طرحها و پروژه های جدید و مکمل هم طراحی و راه اندازی شود.

معاون رئیس جمهور در مورد ادامه ساخت و سازهای اماکن ورزشی در استانها در دوره جدید گفت: این ساخت و سازها در سالهای گذشته به برکت برنامه بدیع و نوآوری دولت نهم در سفرهای استانی بوده و همچنان باید تا رسیدن به اهداف اصلی و سرانه های اعلام شده در برنامه ها ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: رسیدگی به استانها، شهرها و روستاها که کمتر بهره مند بوده اند برای شکوفایی استعدادهای جوانان در اولویت خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر