jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۷۶۳ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۱۷

علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی کشور گفت: جلسه ای با مسئولان بازرسی کشور برگزار شد و توافق شد که مطابق ضوابط و قوانین مسئله دوشغله های ورزشی حل و فصل شود.

رئیس سازمان تربیت بدنی کشور در گفتگو با مهر با اعلام این خبر گفت: هفته گذشته پس از بررسی های انجام شده در سازمان تربیت بدنی و جلسه با مسئولان بازرسی کشور توافق شد که مطابق ضوابط و قوانین مسئله حل و فصل شود که امیدواریم حداکثر در یکی دو هفته این توافق و تفاهم صورت گرفته انجام شود.

سعیدلو در مورد طرح های نیمه کاره و رویکرد سازمان تربیت بدنی در دوره جدید گفت: قطعا شروع طرح های عمرانی و سیار برنامه های پیشرفت و توسعه بر اساس برنامه های فرادستی و مصوب است که با توجه به منابع موجود و اولویتها آغاز می شود و در یک زمان مشخص شده تمام می شود.

وی بیان کرد: باید تلاش کرد تا تمام طرحها در زمانبندی اعلام شده به بهره برداری برسند و طبیعی است که با پویایی جامعه و رشد و پیشرفتی که در جامعه اسلامی لازم است حتما باید طرحها و پروژه های جدید و مکمل هم طراحی و راه اندازی شود.

معاون رئیس جمهور در مورد ادامه ساخت و سازهای اماکن ورزشی در استانها در دوره جدید گفت: این ساخت و سازها در سالهای گذشته به برکت برنامه بدیع و نوآوری دولت نهم در سفرهای استانی بوده و همچنان باید تا رسیدن به اهداف اصلی و سرانه های اعلام شده در برنامه ها ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: رسیدگی به استانها، شهرها و روستاها که کمتر بهره مند بوده اند برای شکوفایی استعدادهای جوانان در اولویت خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر