jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۰۶۷   ۲۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۴۹

یازدهمین دوره بازیهای بین دانشگاهی جهان

بانوان فوتبالیست در آستانه قهرمانی

تیم فوتبال بانوان دانشگاه آزاد کرج با برتری مقابل تیم قدرتمند "سانتاماریای" پاناما در آستانه قهرمانی مسابقات فوتبال یازدهمین دوره بازیهای بین دانشگاهی جهان قرار گرفت.

به گزارش مهر، تیم فوتبال بانوان دانشجوی ایران صبح امروز (پنجشنبه) در چارچوب رقابت‌های فوتبال بازیهای بین دانشگاهی جهان موفق شد با نتیجه 2 بر صفر تیم قدرتمند "سانتاماریای" پاناما را شکست دهد و با این پیروزی نایب قهرمانی خود را در این رقابت‌ها مسجل کند.

گل‌های تیم بانوان ایران را در دیدار مقابل پاناما نرگس کوهستانی و بیان محمودی به ثمر رساندند. در این دیدار زهرا امینی از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد که وضعیت عمومی او رو به بهبود است و مشکلی برای همراهی تیم کشورمان در دیدارهای آتی ندارد.

تیم دانشجویان کشورمان در پنجمین دیدار خود به مصاف نماینده بلژیک خواهد رفت و در صورت پیروزی عنوان قهرمانی یازدهمین دوره رقابت‌های بین دانشگاهی جهان را برای نخستین بار از آن کشورمان خواهد کرد.

رقابت‌های فوتبال بانوان بازیهای بین دانشگاهی جهان با حضور شش تیم و به صورت دوره‌ای از روز سه شنبه آغاز شده بود و فردا به پایان می رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر