jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۰۵۲   ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۵

گروه بین‌الملل: احمد داووداوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه اعلام کرد آنکارا به دلیل تجاوزات جنایتکارانه اسرائیل علیه نوار غزه مانع مشارکت این رژیم در رزمایش نظامی ناتو شده است. داووداوغلو در مصاحبه با شبکه خبری CNN ، گفت: امیدواریم که اوضاع غزه بهبود یابد و همه امور به روند دیپلماتیک خود بازگردد.وی افزود: باید فضای مثبتی بر غزه حاکم شود که تأثیر مثبتی نیز بر روابط ترکیه و اسرائیل خواهد داشت اما در شرایط کنونی ما از این رفتار و روش اسرائیل انتقاد می‌کنیم.ترکیه در حالی مصرانه با مشارکت ارتش اسرائیل در رزمایش این کشور مخالفت کرده که ایتالیا و آمریکا نیز به دلیل لغو مشارکت اسرائیل در این رزمایش از مشارکت درآن انصراف دادهاند. رزمایش عقاب آناتولی هر چند سال یک بار در تاریخ بین 12 تا 23 اکتبر با هدف حمایت و تقویت همکاری نظامی هوایی بین کشورهای عضو پیمان ناتو برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر